VETRISOL

Vostok Europe     Victorinox Swiss Army     

Vetrisol DMAE Plus 50 kapslí

Vetrisol DMAE Plus 50 kapslí e-shop >>

Vitamín B6 prispieva k správnej syntéze cysteínu, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti. Vitamín B6 a horčík prispieva k zní.. Vetrisol info >>Vetrisol DMAE 2 + 1 (150 tabliet)

Vetrisol DMAE 2 + 1 (150 tabliet) e-shop >>

Prírodný potravinový doplnok DMAE obsahuje dimetylaminoetanol, ktorý je v malom množstve trvale prítomný v ľudskom mozgu. Uvedená látka sa v prírode vyskytuje najmä v mäse ančovičiek a .. Vetrisol info >>Vetrisol Happy Pills 2 x 75 tbl. + DMAE 50 tbl.

Vetrisol Happy Pills 2 x 75 tbl. + DMAE 50 tbl. e-shop >>

Potravinový doplnok Happy Pills bol priamo vyvinutý k zlepšeniu nálady a navodenie pocitu uvoľnenia... Vetrisol info >>Vetrisol Happy Imun 75 kapsúl

Vetrisol Happy Imun 75 kapsúl e-shop >>

Prípravok Happy Imun prispieva k normálnej činnosti imunitného systému, metabolizmu a trávenie... Vetrisol info >>Vetrisol Happy Pills 75 tbl.

Vetrisol Happy Pills 75 tbl. e-shop >>

Potravinový doplnok Happy Pills bol priamo vyvinutý k zlepšeniu nálady a navodenie pocitu uvoľnenia... Vetrisol info >>Vetrisol Lecitín 3x silnejší 100 kapsúl

Vetrisol Lecitín 3x silnejší 100 kapsúl e-shop >>

Lecitín 3x silnejšie obsahuje účinné látky, ktoré sú 3x koncentrovanejšie než u bežných lecitínov... Vetrisol info >>Vetrisol L-theanín 30 tbl.

Vetrisol L-theanín 30 tbl. e-shop >>

L-theanín je prírodný potravinový doplnok, ktorému sú pripisované pozitívne účinky vedúcich k biologickej harmónii organizmu, normalizáciu kvality spánku, tvorby alpha vĺn v nervovom sy.. Vetrisol info >>Vetrisol DMAE 50 tbl.

Vetrisol DMAE 50 tbl. e-shop >>

Prírodný potravinový doplnok DMAE obsahuje dimetylaminoetanol, ktorý je v malom množstve trvale prítomný v ľudskom mozgu. Uvedená látka sa v prírode vyskytuje hlavne v mäse sardiniek a sar.. Vetrisol info >>
Imunita

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Vitamíny a minerály

Normálna funkcia metabolizmu

Únava a nedostatok energie

Zábudlivosť2018 Dámské a pánské značkové hodinky za super ceny: Kontakt